O nás

Navazuje na tradici Pradlenka Novákovi, která poskytovala své služby na Bělohorské ulici více jak čtvrt století. Pereme, čistíme, žehlíme a mandlujeme od poloviny devadesátých let.

Naše provozovna je vybavena velkokapacitními pračkami a sušičkami, moderním žehlícím systémem a několika mandly. Pro prádlo si dojedeme a přivezeme Vám ho zpět – stačí objednat na těchto stránkách. Anebo nás můžete navštívit v naší provozovně zde.

Mezi našimi zákazníky jsou hospodyňky a obyvatelé z Prahy a okolí, i malé a větší hotely, restaurace, školy a školky. Jsme v Praze 6, takže umíme obsloužit i velvyslanectví a státní úřady.

Zaměstnáváme osoby s poruchami sluchu a neslyšící, kterým pomáháme s jejich znevýhodněním na trhu práce.Jako sociální firma umíme svým firemním zákazníkům poukázat i náhradní plnění podílu zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Těšíme se, že i vás přivítáme mezi našimi zákazníky.

REFERENCE:

  • Chilská ambasáda
  • Charita Břevnov

ONLINE OBJEDNÁVKA

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

Jméno *

Adresa *

Tel. *

E-mail *

Datum vyzvednutí

Hodina vyzvednutí

Datum dodání

Čas dodání

Speciální požadavky

Přeji si dostávat občasné informační e-maily o nových nabídkách Prádelny Collarca

Zaškrnutím této volby nám umožníte informovat Vás o rozšíření služeb naší prádelny, změnách otevírací doby, slevách a akcích. Tento souhlas se zasíláním e-mailů budete moci kdykoli zrušit či opět obnovit prostřednictvím této stránky.

Údaje označené * je nutné vyplnit.

Ochrana a uchovávání osobních údajů