O nás

Navazuje na tradici Pradlenka Novákovi, která poskytovala své služby na Bělohorské ulici více jak čtvrt století. Pereme, čistíme, žehlíme a mandlujeme od poloviny devadesátých let.

Naše provozovna je vybavena velkokapacitními pračkami a sušičkami, moderním žehlícím systémem a několika mandly. Pro prádlo si dojedeme a přivezeme Vám ho zpět – stačí objednat na těchto stránkách. Anebo nás můžete navštívit v naší provozovně zde.

Mezi našimi zákazníky jsou hospodyňky a obyvatelé z Prahy a okolí, i malé a větší hotely, restaurace, školy a školky. Jsme v Praze 6, takže umíme obsloužit i velvyslanectví a státní úřady.

Zaměstnáváme osoby s poruchami sluchu a neslyšící, kterým pomáháme s jejich znevýhodněním na trhu práce.Jako sociální firma umíme svým firemním zákazníkům poukázat i náhradní plnění podílu zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Těšíme se, že i vás přivítáme mezi našimi zákazníky.

REFERENCE:

 • Chilská ambasáda
 • Charita Břevnov

ONLINE OBJEDNÁVKA

  Your message was sent successfully!

  Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

  Jméno *

  Adresa *

  Tel. *

  E-mail *

  Datum vyzvednutí

  Hodina vyzvednutí

  Datum dodání

  Čas dodání

  Speciální požadavky

  Přeji si dostávat občasné informační e-maily o nových nabídkách Prádelny Collarca

  Zaškrnutím této volby nám umožníte informovat Vás o rozšíření služeb naší prádelny, změnách otevírací doby, slevách a akcích. Tento souhlas se zasíláním e-mailů budete moci kdykoli zrušit či opět obnovit prostřednictvím této stránky.

  Údaje označené * je nutné vyplnit.

  Ochrana a uchovávání osobních údajů